preloader

Firma

1DSC01388

Laur Finance

Laur Finance to jednostka biznesowa oferująca szereg produktów finansowych dopasowanych do indywidualnej sytuacji swojego Klienta. Dzięki doskonałemu rozeznaniu w propozycjach instytucji finansowych, zarówno klasycznych jak i poza-bankowych jesteśmy w stanie umożliwić bezpieczny dopływ gotówki praktycznie każdemu. 

Podejmując z nami współpracę w dziedzinach kredytowo-inwestycyjnych można mieć pewność, że przed podpisaniem umów uzyska się kompletny zestaw informacji, rzetelną wiedzę na temat wdrażanych i możliwych procedur oraz możliwość stałej konsultacji swojej sytuacji. 

Co nas wyróżnia?

W przeciwieństwie do wielu ekspertów finansowych nie zapominamy o naszych Klientach gdy już podpiszą z nami umowę. Oferujemy nowoczesne rozwiązania na jasnych zasadach, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z sektorem finansowym cieszymy się zaufaniem banków, co przekłada się na zaufanie Klientów. 

Decyzja o zwróceniu się do Laur Finance to rozwiązania zawsze dopasowane do indywidualnej sytuacji przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych, czyli pożyczki dosłownie uszyte na miarę.

Skontaktuj się z nami